Solr Devel (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na
