Solr Devel (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Development
da: Udvikling

en: Description
da: Beskrivelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Excluded
da: Ekskluderet

en: Index settings
da: Indstillinger for indeks

en: Indexed
da: Indekserede

en: Search page
da: Søgeside
