Solr Devel (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne
