Solr Devel (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Excluded
gl: Excluido
