Solr Devel (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Development
gu: વિકાસ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ
