Solr Devel (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Development
he: פיתוח

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Search page
he: דף חיפוש
