Solr Devel (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა
