Solr Devel (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ
