Solr Devel (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Development
ne: विकास

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन
