Solr Devel (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Development
oc: Desvolopament

en: Description
oc: Descripcion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Excluded
oc: Exclús

en: Indexed
oc: Indexé
