Solr Devel (7.x-1.0-alpha1) - en to rm translation catalogue (5 entries)

en: Status
rm: situaziun giuridica

en: Operations
rm: acziuns

en: Development
rm: explicaziun

en: Description
rm: definiziun

en: Yes
rm: gea
