Solr Devel (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Excluded
ro: Exclus

en: Search page
ro: Pagină de căutare
