Solr Devel (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Development
ru: Разработка

en: Description
ru: Описание

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Environment
ru: Окружение

en: Excluded
ru: Исключено

en: Skipped
ru: Пропущено

en: Indexed
ru: Проиндексировано

en: Search page
ru: Страница поиска

en: Index status
ru: Состояние индекса

en: Index in read only mode
ru: Индексирование в режиме только для чтения
