Solr Devel (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Development
sk: Vývoj

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Environment
sk: Prostredie
