Solr Devel (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Development
sv: Utveckling

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Environment
sv: Miljö

en: Search page
sv: Söksida
