Solr Devel (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Development
uk: Розробка

en: Description
uk: Опис

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Criteria
uk: Критерії

en: Environment
uk: Середовище

en: Excluded
uk: Вилучений

en: Skipped
uk: Пропущено

en: Indexed
uk: Проіндексовано

en: Submit query
uk: Надіслати запит

en: Search query
uk: Пошуковий запит

en: Search page
uk: Сторінка пошуку

en: Index in read only mode
uk: Індексувати в режимі тільки для читання
