Solr Devel (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Development
ast: Desendolcu

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non
