Solr Devel (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Development
bg: Разработка

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не
