Solr Devel (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Development
cs: Vývoj

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Excluded
cs: Vyloučit

en: Indexed
cs: Indexováno

en: Search page
cs: Vyhledávací stránka
