Solr Devel (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Development
eu: Garapena

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Excluded
eu: Baztertua

en: Indexed
eu: Indexatua

en: Solr Devel settings
eu: Solr Devel ezarpenak
