Solr Devel (7.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Status
fr: État

en: Operations
fr: Actions

en: Development
fr: Développement

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Criteria
fr: Critère

en: Environment
fr: Environnement

en: Excluded
fr: Exclu

en: Skipped
fr: Ignoré

en: Indexed
fr: Indexé

en: Search page
fr: Page de recherche

en: Index status
fr: Statut de l'index
