Solr Devel (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Development
hr: Razvoj

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne
