Solr Devel (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Development
id: Pengembangan

en: Description
id: Deskripsi

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Excluded
id: Pengecualian

en: Indexed
id: Terindeks

en: Search page
id: Halaman pencarian
