Solr Devel (7.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Status
it: Stato

en: Operations
it: Operazioni

en: Development
it: Sviluppo

en: Description
it: Descrizione

en: Yes
it: Sì

en: Excluded
it: Escluso

en: Indexed
it: Indicizzato

en: Search page
it: Pagina di ricerca
