Solr Devel (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne
