Solr Devel (7.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Development
ml: വികസനം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല
