Solr Devel (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй
