Solr Devel (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Description
nl: Beschrijving

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Environment
nl: Omgeving

en: Excluded
nl: Uitgesloten

en: Skipped
nl: Overgeslagen

en: Indexed
nl: Geïndexeerd

en: Search page
nl: Zoekpagina
