Solr Devel (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Development
nn: Utvikling

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei
