Solr Devel (7.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Development
os: Райрæзт

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы
