Solr Devel (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Development
tr: Geliştirme

en: Description
tr: Açıklama

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Excluded
tr: Hariç

en: Indexed
tr: Dizinlenmiş

en: Search page
tr: Arama sayfası
