Solr Devel (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Development
vi: Phát triển

en: Description
vi: Mô tả

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Environment
vi: Môi trường

en: Indexed
vi: Đánh chỉ mục
