Solr Devel (7.x-1.0-alpha3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee
