Solr Devel (7.x-1.0-alpha3) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Development
am: ልማት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ
