Solr Devel (7.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན
