Solr Devel (7.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Development
et: Arendus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Environment
et: Keskkond

en: Excluded
et: Ei sisaldu

en: Search page
et: Otsingu leht
