Solr Devel (7.x-1.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Development
hi: उद्विकास

en: Description
hi: उल्लेख

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं
