Solr Devel (7.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ
