Solr Devel (7.x-1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Development
ja: 開発

en: Description
ja: 説明

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Criteria
ja: 基準

en: Indexed
ja: インデックス済

en: Search page
ja: 検索ページ

en: Index status
ja: インデックスのステータス
