Solr Devel (7.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Development
jv: Pangembangan

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora
