Solr Devel (7.x-1.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Development
kk: Дамыту

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ
