Solr Devel (7.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Development
lv: Izstrāde

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē
