Solr Devel (7.x-1.0-alpha3) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Development
mg: Fivoarana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
