Solr Devel (7.x-1.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.
