Solr Devel (7.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Search page
ps: پاڼه پلټون
