Solr Devel (7.x-1.0-alpha3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Search page
th: หน้าค้นหา
