Solr Devel (7.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں
