Solr Devel (7.x-1.0-alpha4) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Development
az: Develop

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir
