Solr Devel (7.x-1.0-alpha4) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Development
de: Entwicklung

en: Description
de: Beschreibung

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Criteria
de: Kriterien

en: Environment
de: Umgebung

en: Excluded
de: Ausgeschlossen

en: Skipped
de: Übersprungen

en: Indexed
de: Indiziert

en: Search page
de: Suchseite

en: Index status
de: Index Status
