Solr Devel (7.x-1.0-alpha4) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Excluded
el: Εξαιρείται

en: Indexed
el: Ευρετηριοποιημένο

en: Search page
el: Σελίδα αναζήτησης
